Dom Bez Kosztów | Dom w kosaćcach 2 (GN) - Dom Bez Kosztów
X
Zostaw swoje dane

Aby pobrać ofertę na Dom w kosaćcach 2 (GN) wpisz swój adres email oraz numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia indywidualnej oferty.

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dom Bez Kosztów sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty.

Dom w kosaćcach 2 (GN)

 • Powierzchnia użytkowa:
  120,69 m2
 • Powierzchnia zabudowy:
  156,55 m2
 • Min. wymiary działki:
  16,0 x 26,5 m
 • Powierzchnia garażu:
  20,87 m2
 • Powierzchnia kotłowni:
  5,6 m2
 • Powierzchnia podłóg:
  120,69 m2
 • Kubatura:
  734,03 m3
 • Powierzchnia dachu:
  180,13 m2
 • Kąt nachylenia dachu:
  30°
 • Instalacja fotowoltaiczna:
  6 kWp

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Zapytaj o cenę
Informacje

Opis domu

Interesujący projekt małego parterowego domu z jednostanowiskowym garażem, który sprawdzi się w realizacji na płytkich działkach. To zaprojektowany na planie prostokąta nowoczesny budynek o prostej bryle, przykrytej dwuspadowym dachem bezokapowym. Zachwyca efektownym wyglądem oraz funkcjonalnie zaplanowaną przestrzenią użytkową. Dom prezentuje się atrakcyjnie dzięki pięknie wykończonej elewacji, będącej modną kompozycją jasnego i grafitowego tynku oraz drewnianej okładziny. Dopełnieniem całości jest stolarka w kolorze grafitowym oraz płaska dachówka w odpowiednio dopasowanej tonacji. Wiatrołap z miejscem na szafę, wieszak i siedzisko prowadzi do funkcjonalnie zaprojektowanego wnętrza, w którym wyraźnie zdefiniowano strefy użytkowe. W otwartej strefie dziennej zaprojektowano przestronny salon z miejscem na wygodne sofy, doskonale doświetlony dzięki zastosowaniu szerokiego przeszklenia, które łączy pomieszczenie z osłoniętym pergolą tarasem i ogrodem. Taras obok miejsca na letnią jadalnię oferuje też przestrzeń na strefę relaksu z ogrodowymi meblami wypoczynkowymi. Jadalnia w prezentowanym projekcie mieści wygodny stół dla całej rodziny, przy którym można wygodnie celebrować wspólne posiłki. Centrum kuchni wyznacza kuchnia z wyspą, jej przestrzeń znakomicie doświetla duże, frontowe okno. Kuchnia została wyposażona w funkcjonalne blaty robocze i pojemne szafki do przechowywania. W strefie prywatnej domu zaprojektowano trzy ustawne pokoje, każdy z bezpośrednim wyjściem do ogrodu i miejscem na szafy do przechowywania. Wśród nich znajduje się wygodna sypialnia rodziców i dwa pokoje dzieci. Z korytarza dostępna jest toaleta oraz komfortowa łazienka z wanną i prysznicem, z którą sąsiaduje pralnia. Na końcu korytarza zaprojektowano kotłownię gazową z funkcją spiżarni. Z tego pomieszczenia dostępny jest garaż, który dysponuje osobnym wyjściem do ogrodu i miejscem na szafy oraz sprzęt sportowy i ogrodniczy.

Rzut: Parter

 1. Wiatrołap
  3.92 m2
 2. Korytarz
  8.56 m2
 3. Toaleta
  2.02 m2
 4. Łazienka
  5.51 m2
 5. Pralnia
  3.88 m2
 6. Kotłownia
  5.6 m2
 7. Garaż
  20.87 m2
 8. Pokój
  12.53 m2
 9. Pokój
  9.54 m2
 10. Pokój
  9.31 m2
 11. Salon
  27.83 m2
 12. Kuchnia
  11.12 m2
Oferta

Pobierz kartę katalogową

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat projektu, pobierz kartę katalogową. Znajdziesz w niej projekt, cenę oraz zakres prac budowy domu w trzech technologiach. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i numer telefonu, a specjalista Domu bez Kosztów skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Oferta domów

Sprawdź podobne projekty

Zobacz wszystkie
+48 698 289 250