Dom Bez Kosztów | Dom w malinówkach - Dom Bez Kosztów
X
Zostaw swoje dane

Aby pobrać ofertę na Dom w malinówkach wpisz swój adres email oraz numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia indywidualnej oferty.

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dom Bez Kosztów sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty.

Dom w malinówkach

 • Powierzchnia użytkowa:
  118,39 m2
 • Powierzchnia zabudowy:
  90,01 m2
 • Min. wymiary działki:
  16,5 x 18,5 m
 • Powierzchnia kotłowni:
  5,19 m2
 • Powierzchnia podłóg:
  131,19 m2
 • Kubatura:
  588,26 m3
 • Powierzchnia dachu:
  174,7 m2
 • Kąt nachylenia dachu:
  40°
 • Instalacja fotowoltaiczna:
  6 kWp

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Zapytaj o cenę
Informacje

Opis domu

Projekt domu z poddaszem użytkowym, który urzeka stylowo wykończoną, nowoczesną elewacją oraz oferuje wygodny program użytkowy. Prosta bryła i dwuspadowy dach w pozytywny sposób wpływają na koszty budowy. Jasny i zastosowany miejscami szary tynk, w połączeniu z drewnianą okładziną akcentującą wejście główne i strefę tarasową sprawiają, że budynek prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Antracytowy dach z drewnianą podbitką i dobraną pod kolor stolarką okienną nadaje kompozycji elewacji spójnego charakteru. Atutem projektu jest zadaszony taras, który zapewnia relaks na świeżym powietrzu w każdą pogodę. Na parterze domu mieści się otwarta strefa dzienna, na którą składa się salon z miejscem na komplet wygodnych mebli wypoczynkowych, jadalnia oraz funkcjonalna kuchnia, pięknie doświetlona narożnym oknem. Duże przeszklenia zapewniają odpowiednią ilość naturalnego światła, a bezpośrednie wyjście na taras z salonu i z jadalni zachęca do spędzania czasu poza domem. Centralnie zlokalizowany kominek nadaje wnętrzu przytulności w chłodne wieczory. Dodatkowy pokój na parterze może pełnić funkcję gościnnej sypialni lub gabinetu. Program funkcjonalny parteru dopełnia łazienka z prysznicem, spiżarnia oraz kotłownia na paliwo stałe, dostępna z wiatrołapu. Dwubiegowe schody prowadzą na poddasze, gdzie mieszczą się trzy komfortowe i jasne sypialnie. Sypialnia główna z centralnie usytuowanym, dużym łóżkiem posiada zaprojektowaną przestrzeń do przechowywania. Dwa pokoje dla dzieci mają wydzieloną strefą do spania, do nauki oraz miejsce na pojemne szafy. W dużej, przestronnej łazience została zaprojektowana narożna wanna oraz blat z miejscem na dwie umywalki. Znajdujące się na jednej ze ścian okno naturalnie doświetla przestrzeń. Program użytkowy poddasza uzupełnia wygodna pralnia.

Rzut: Parter

 1. Wiatrołap
  3.84 m2
 2. Salon + Jadalnia
  27.12 m2
 3. Kuchnia
  9.11 m2
 4. Spiżarnia
  3.0 m2
 5. Pokój
  10.0 m2
 6. Łazienka
  3.31 m2
 7. Kotłownia
  5.19 m2

Rzut: Poddasze

 1. Hol i Schody
  12.03 m2
 2. Pokój
  10.7 m2
 3. Pokój
  10.43 m2
 4. Pralnia
  3.86 m2
 5. Łazienka
  7.72 m2
 6. Pokój
  12.08 m2
Oferta

Pobierz kartę katalogową

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat projektu, pobierz kartę katalogową. Znajdziesz w niej projekt, cenę oraz zakres prac budowy domu w trzech technologiach. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i numer telefonu, a specjalista Domu bez Kosztów skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Oferta domów

Sprawdź podobne projekty

Zobacz wszystkie
+48 698 289 250