Dom Bez Kosztów | Domek letniskowy nad rzeczką - Dom Bez Kosztów
X
Zostaw swoje dane

Aby pobrać ofertę na Domek letniskowy nad rzeczką wpisz swój adres email oraz numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia indywidualnej oferty.

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dom Bez Kosztów sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty.

Domek letniskowy nad rzeczką

 • Powierzchnia użytkowa:
  53,6 m2
 • Powierzchnia zabudowy:
  69,79 m2
 • Min. wymiary działki:
  14,25 x 17,0 m
 • Powierzchnia podłóg:
  53,6 m2
 • Kubatura:
  306,51 m3
 • Powierzchnia dachu:
  86,2 m2
 • Kąt nachylenia dachu:
  25°
 • Instalacja fotowoltaiczna:
  6 kWp
Cena netto:
339000 zł

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Zapytaj o cenę
Informacje

Opis domu

Interesujący projekt domu, który sprawdzi się jako budynek idealny do rekreacyjnego wypoczynku poza miastem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań funkcjonalnych niewielkie wnętrze jest wygodne w użytkowaniu. Prosta bryła w stylu nowoczesnej stodoły odpowiada aktualnym trendom. W oprawie jasnego tynku oraz drewnianej okładziny dom prezentuje się bardzo atrakcyjnie i harmonijnie wtapia w naturalny krajobraz. Środkową część budynku wypełnia wspaniale doświetlona strefa dzienna, szeroko otwarta z dwóch stron na widok przyrody. W ramach strefy dziennej przewidziano wygodny salon z kominkiem, aneks kuchenny oraz część jadalnianą z dużym stołem. Po dwóch stronach do strefy dziennej przylegają pomieszczenia prywatne, którymi są dwa pokoje dla dzieci oraz sypialnia rodziców. Każdy z nich dysponuje miejscem na wygodne łóżka oraz indywidualnymi wyjściami do ogrodu. Z wiatrołapu dostępna jest łazienka z nowoczesnym prysznicem.

Rzut: Parter

 1. Wiatrołap
  3.02 m2
 2. Łazienka
  2.86 m2
 3. Salon z aneksem kuchennym
  25.95 m2
 4. Pokój
  7.12 m2
 5. Pokój
  7.12 m2
 6. Pokój
  7.53 m2
Oferta

Pobierz kartę katalogową

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat projektu, pobierz kartę katalogową. Znajdziesz w niej projekt, cenę oraz zakres prac budowy domu w trzech technologiach. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i numer telefonu, a specjalista Domu bez Kosztów skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Oferta domów

Sprawdź podobne projekty

Zobacz wszystkie
+48 698 289 250