Dom Bez Kosztów | Z7 D - Dom Bez Kosztów
X
Zostaw swoje dane

Aby pobrać ofertę na Z7 D wpisz swój adres email oraz numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia indywidualnej oferty.

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dom Bez Kosztów sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty.

Z7 D

 • Powierzchnia użytkowa:
  78,9 m2
 • Powierzchnia zabudowy:
  96,6 m2
 • Min. wymiary działki:
  16,12 x 18,02 m
 • Powierzchnia podłóg:
  81,9 m2
 • Kubatura:
  229,33 m3
 • Powierzchnia dachu:
  133,08 m2
 • Kąt nachylenia dachu:
  22°
 • Instalacja fotowoltaiczna:
  6 kWp

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Zapytaj o cenę
Informacje

Opis domu

Projekt Z7D jest małym i tanim w realizacji domem parterowym z dachem dwuspadowym. Prosta współczesna bryła, pozwoli na szybką i ekonomiczną budowę. Wzbogacenie elewacji drewnianymi elementami doda mu dodatkowego uroku, a tym samym wzbogaci walory estetyczne.

Na parter wchodzimy poprzez zadaszone wejście, prosto do sieni, skąd dalej wchodzimy do holu. Stanowi on ciąg komunikacyjny pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Parter możemy podzielić na dwie strefy, dzienną i sypialną. W jednej znajdują się trzy sypialnie oraz spora łazienka, natomiast w drugiej salon połączony z jadalnią i kuchnią oraz pomieszczenie gospodarcze. Z salonu mamy wyjście na zadaszony taras, który może być miłym miejscem na spędzenie wieczoru. Przeszklone duże drzwi zapewnią widok na ogród, a tym samym jedność z otoczeniem zewnętrznym.

Dom spodoba się wszystkim tym którzy szukają niewielkiego, funkcjonalnego domku parterowego, który mimo swych niewielkich rozmiarów posiada wiele miejsca na przestronne szafy i zaspokaja wszystkie niezbędne potrzeby.

Rzut: Parter

 1. Sień
  3.5 m2
 2. Hol
  5.9 m2
 3. Łazienka
  5.5 m2
 4. Pokój
  11.2 m2
 5. Pokój
  13.9 m2
 6. Pokój
  10.4 m2
 7. Salon+Jadalnia
  22.1 m2
 8. Kuchnia
  6.4 m2
 9. Pom. gospodarcze
  3.0 m2
Oferta

Pobierz kartę katalogową

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat projektu, pobierz kartę katalogową. Znajdziesz w niej projekt, cenę oraz zakres prac budowy domu w trzech technologiach. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i numer telefonu, a specjalista Domu bez Kosztów skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Oferta domów

Sprawdź podobne projekty

Zobacz wszystkie
+48 698 289 250