Dom Bez Kosztów | Dom w kruszczykach 15 - Dom Bez Kosztów
X
Zostaw swoje dane

Aby pobrać ofertę na Dom w kruszczykach 15 wpisz swój adres email oraz numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia indywidualnej oferty.

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dom Bez Kosztów sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty.

Dom w kruszczykach 15

 • Powierzchnia użytkowa:
  91,18 m2
 • Powierzchnia zabudowy:
  118,6 m2
 • Min. wymiary działki:
  16,5 x 20,9 m
 • Powierzchnia kotłowni:
  6,32 m2
 • Powierzchnia podłóg:
  91,18 m2
 • Kubatura:
  581,89 m3
 • Powierzchnia dachu:
  178,44 m2
 • Kąt nachylenia dachu:
  30°
 • Instalacja fotowoltaiczna:
  6 kWp

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Zapytaj o cenę
Informacje

Opis domu

Projekt nowoczesnej parterówki dołącza do cenionej rodziny „Domów w kruszczykach” prezentując atrakcyjne wykończenie na elewacji bryły, łączące białe i szare tynki, wraz z drewnianą okładziną. Od strony ogrodu zaplanowano przytulną strefę tarasową, której przestrzeń ochrania ażurowa pergola. Domownicy w tej części będą mogli wygodnie wypocząć na świeżym powietrzu, urządzić letnią jadalnię lub atrakcyjny kącik kawowy. Budynek zwieńczony został dwuspadowym dachem w kolorze antracytu, a główne wejście wprowadza nas do wiatrołapu, w którym zaplanowano miejsce na pojemne szafy wnękowe. Długi korytarz wyraźnie oddziela dwie strefy zaprojektowane na parterze, otwartą strefę dzienną oraz część prywatną. Idealną przestrzenią do wypoczynku dla całej rodziny jest salon z narożną kanapą i wygodnym wyjściem na taras. Klimatu tej przestrzeni dodaje atrakcyjny kominek, a sąsiadująca jadalnia oferuje domownikom wygodny stół z widokiem na ogród. Funkcjonalna kuchnia z dużym narożnym oknem, wzbogacona została o barek śniadaniowy oraz przylegającą spiżarnię. W programie użytkowym dziennej części domu nie brakuje również kotłowni z możliwością aranżacji pralni oraz toalety gościnnej dostępnej z korytarza. Na układ nocnej strefy domu przypadają dwa pokoje dla dzieci z miejscem na swobodną naukę i zabawę oraz sypialnia główna z prywatnym wyjściem na taras. Ostatnim pomieszczeniem jest nowoczesna łazienka z wanną i prysznicem.

Rzut: Parter

 1. Wiatrołap
  4.64 m2
 2. Korytarz
  8.13 m2
 3. Spiżarnia
  1.72 m2
 4. Kuchnia
  8.91 m2
 5. Salon+Jadalnia
  21.38 m2
 6. Łazienka
  7.01 m2
 7. Toaleta
  1.42 m2
 8. Kotłownia
  6.32 m2
 9. Pokój
  11.84 m2
 10. Pokój
  10.21 m2
 11. Pokój
  9.6 m2
Oferta

Pobierz kartę katalogową

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat projektu, pobierz kartę katalogową. Znajdziesz w niej projekt, cenę oraz zakres prac budowy domu w trzech technologiach. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i numer telefonu, a specjalista Domu bez Kosztów skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Oferta domów

Sprawdź podobne projekty

Zobacz wszystkie
+48 698 289 250