Dom Bez Kosztów | Dom w marzankach (G) - Dom Bez Kosztów
X
Zostaw swoje dane

Aby pobrać ofertę na Dom w marzankach (G) wpisz swój adres email oraz numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia indywidualnej oferty.

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dom Bez Kosztów sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty.

Dom w marzankach (G)

 • Powierzchnia użytkowa:
  131,67 m2
 • Powierzchnia zabudowy:
  172,85 m2
 • Min. wymiary działki:
  21,1 x 26,7 m
 • Powierzchnia garażu:
  23,44 m2
 • Powierzchnia kotłowni:
  4,27 m2
 • Powierzchnia podłóg:
  131,67 m2
 • Kubatura:
  874,73 m3
 • Powierzchnia dachu:
  287,8 m2
 • Kąt nachylenia dachu:
  35°
 • Instalacja fotowoltaiczna:
  6 kWp

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Zapytaj o cenę
Informacje

Opis domu

Ta nowoczesna parterówka zachwyca efektowną kompozycją elewacji oraz wspaniałym, rozległym i zadaszonym tarasem. Interesujące połączenie różnych materiałów wykończeniowych dało piękny efekt wizualny. W tej wersji projektu z bryłą budynku połączono jednostanowiskowy garaż. Ozdobą strefy frontowej jest ryzalit z funkcjonalnym podcień wejściowym, zaakcentowany tynkiem o strukturze betonu. Niezwykłym elementem domu jest zadaszony dodatkowym traktem dachu taras. To idealne miejsce na letnią jadalnię, płynnie połączoną z wnętrzem domu. Druga części strefy tarasowej została przesłonięta nowoczesną pergolą i stanowi komfortową zewnętrzną przestrzeń relaksu na świeżym powietrzu. Forma bryły budynku w kształcie litery „L” dała możliwość naturalnego wyodrębnienia strefy dziennej i nocnej. Imponująco prezentuje się część dzienna z otwarciem do połaci dachowej, co wizualnie dodaje jej przestronności oraz pozwoliło zastosować w salonie wysokie, efektowne przeszklenia. Klimatyczny nastrój podczas rodzinnego wypoczynku zapewnia kominek. Centralne miejsce w części dziennej zajmuje jadalnia, z której przesuwne otwarcie umożliwia bezpośredni dostęp do tarasu i ogrodu. Jadalnię z kuchnią łączy długi półwysep, pełniący funkcję obszernego blatu do przyrządzania posiłków oraz śniadaniowego barku. W kuchni zaprojektowano ciekawe narożne okno, które doskonale doświetla jej przestrzeń, a w pobliżu znajduje się też spiżarnia. Uzupełnieniem programu części dziennej domu jest zaprojektowana obok wiatrołapu toaleta. Strefa nocna prezentowanego domu obejmuje komfortową sypialnię rodziców z własną garderobą i bezpośrednim wyjściem do ogrodu, dwa ustawne pokoje dla dzieci oraz łazienkę. W projekcie przewidziano wiele miejsc, w których można zamontować szafy, umożliwiające wygodne przechowywanie ubrań wszystkich domowników. W skład zaplecza gospodarczego wchodzi dostępna z wiatrołapu kotłownia, posiadająca funkcję pralni oraz jednostanowiskowy garaż.

Rzut: Parter

 1. Wiatrołap
  4.41 m2
 2. Hol
  11.4 m2
 3. Toaleta
  2.1 m2
 4. Kuchnia
  12.4 m2
 5. Salon + Jadalnia
  30.16 m2
 6. Spiżarnia
  2.08 m2
 7. Garderoba
  2.09 m2
 8. Pokój
  12.23 m2
 9. Pokój
  12.28 m2
 10. Pokój
  9.01 m2
 11. Łazienka
  5.8 m2
 12. Kotłownia
  4.27 m2
 13. Garaż
  23.44 m2
Oferta

Pobierz kartę katalogową

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat projektu, pobierz kartę katalogową. Znajdziesz w niej projekt, cenę oraz zakres prac budowy domu w trzech technologiach. Wystarczy, że podasz swój adres e-mail i numer telefonu, a specjalista Domu bez Kosztów skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Oferta domów

Sprawdź podobne projekty

Zobacz wszystkie
+48 698 289 250